Jak ocenić opis MR 11-latka?

Jak można odczytać wynik rezonansu magnetycznego 11-letniego chłopca? - "Róg potyliczny prawej komory bocznej jest znacznie zwężony, otoczony niewielką strefą blizny glejowej - prawdopodobnie zmiana pozapalna. W centralno-lewobocznej części szyszynki znajduje się torbiel o wymiarze 7 mm. Pozostałe partie mózgowe są prawidłowe"

Neurolog dziecięcy ! WAŻNE OBJAWY I WYWIAD... Do obejrzenia obrazy MRI! , do interpretacji klinicznej, Sam opis to za mało Jakie inne wyniki?? Jakie objawy, wywiad, schorzenia ??? Do dalszej diagnostyki po pełnym badaniu Pacjentki Opis Mri GŁOWY do interpretacji klinicznej!!! Problem na pewno przewlekły i złożony!! . Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ; W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!! Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!