Czy takie dolegliwości kwalifikują mnie do operacji?

Witam Rezonans robiłam za granica ale dodam wynik przetłumaczony,proszę o opinie czy takie dolegliwości kwalifikują mnie do operacji czy mogę powalczyć poprzez fizjoterapie? Dodam ze ból całej obręczy barkowej wraz z ręka jest bardzo uporczywy.Mam 34 lata Wynik: Skan MRI kręgosłupa szyjnego bez kontrastu dożylnego: Brak poprzednich zdjęć do porównania. Bez złamań lub zwichnięć. Dyskretna kifoza kręgosłupa. Zwyrodnienie dysku, szczególnie w C5 / C6 i C6 / C7, obejmuje również dyskretne odkryte zapalenie kości i stawów obustronnie, nieco bardziej widoczne w C5 / C6 po prawej stronie. C6 / C 7 przedstawia wypadnięcie paramedyczne po lewej stronie, które rozciąga się w kierunku wnęki i powoduje deformację worka opony twardej oraz uderzenie w lewy korzeń C7. Nawiasem mówiąc, nie ma wypadania / wypukłości. Nigdzie nie ma wyraźnego zwężenia środkowego lub środkowego. . Sygnał prawidłowy we współskanowanej części rdzenia. R

OBRA MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ

Opis MRI :

Opisane zmiany dyskopatyczne , patologiczna kyfoza kregosłupa szyjnego

Do obejrzenia obrazy MRI! , do interpretacji klinicznej, Sam opis to za mało Jakie inne wyniki?? Jakie objawy, wywiad, schorzenia ??? Do dalszej diagnostyki po pełnym badaniu Pacjentki Opis TK GŁOWY do interpretacji klinicznej!!! Problem na pewno przewlekły i złożony!! . Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ; W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!! Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!