Zapytaj lekarza

7 3 3 , 4 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego boli mnie głowa za uszami?

Witam . Mam 25 lat . Strasznie boli głowa za uszami . Miałam wyniki z morfologi wszystko dobrze . Badania na bolerioze wynik ujemny . Tk glowy też nic nie wykazało . Ból nasila się przy godzinach wieczornych. Przechodzi na chwilę później wraca . Dodam że ściska mnie w skroniach i mrowieje twarz . Są dni że smarkam I pojawia się tam krew . Czekam na tk zatok . Czy to może być od zatok ? Bo zaczynam się martwić
KOBIETA, 25 LAT 2 miesiące temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Moze bóle napięciowe, związane z pochylaniem głowy, brakiem gimnastyki , stresem??? Problem na pewno przewlekły i złożony!! .Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ; W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!! Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy