Co zrobić z tymi drżeniami podczas stosowania leku?

Witam. Przyjmuje lek na lęki Sympramol 2 razy dziennie od 5 tygodni, który mi pomaga. Ostatnio zauważyłem chyba działania niepożądane w postaci drżenia, zawrotów głowy i drętwieje mi twarz i boli skóra twarzy (chociaż nie wiem czy to od leku czy od problemów z kręgosłupem szyjnym). Do zakończenia terapii zostało mi tydzień brania leku i wtedy miałem go odstawić. Kontakt ze swoim lekarzem psychiatrą mam utrudniony ponieważ ma zdiagnozowanego koronawirusa. Mam pytanie. Czy jak dokończę terapię i odstawię lek to działania niepożądane same ustąpią czy konieczna będzie wizyta u lekarza. Pozdrawiam

Proszę omówic z Psychiatrą Może z lekarzem ogólnym do wizyty u Psychiatry Lek rzadko powoduje drżenia ... spokojnie...

Problem na pewno przewlekły i złożony!! .Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ; W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!! Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!