Zapytaj lekarza

7 3 3 , 2 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

O jakiej dolegliwości świadczą takie objawy?

Dzień dobry, ostatnio bardzo źle się czułam. Kilka tygodni temu moja tarczyca była większa niż zwykle dlatego skontaktowałam się w lekarzem, który wysłał mnie na morfologię krwi. Obrzęk się zmniejszył w między czasie inne wydarzenia spowodowałay, że odłożyłam badania na później. Przez złe samopoczucie zrobiłam jednak badania. W moczu zostały wykryte ketony ( przy czym cukier miałam w normie) sporą ilość nabłonków płaskich. Przed badaniami podejrzewałam anemię. Problem z oddychaniem, mroczki przed oczami, skurczę mięśni, blade spojówki oczu. Jednak poziom erytrocytów, hemoglobiny itd jest niemal idealny. Nie wiem czy te rzeczy mają związek i co takei obajwy mogą oznaczać.
KOBIETA, 18 LAT 2 miesiące temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Problem na pewno przewlekły i złożony!! A jak wyniki tarczycy TSH FT4 ATPO ??? Poziom witaminy B12 , D3 ??. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ; W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!! Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy