Czy te dolegliwości mają związek z przebytym zakażeniem koronawirusem?

Dzień dobry, od kilku dni mam zawroty głowy i czuję się jakbym miała kaca, czuję się zmęczona i czasami ciężej się oddycha . Nie boli mnie głowa. Mam 30 lat. Wyniki podstawowej morfologii mam wszystkie w normie. Jestem 1.5 miesiąca po zakażeniu koronawirusem- w trakcie zakażenia nie miałam żadnych objawów poza płytszym oddechem. . Czy to może mieć wpływ?

Pewnie też spadek nasytroju, leki Warto sprawdzić tarczycę, wykluczyć anemię i niedobory wit D3 i B12... Jak ie samopoczucie i sen , jaka sytuacja życiowa, rodzinna ? ??. WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, ,przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog