Dlaczego mam bóle tylnych mięśni ud?

witam mam 46 lat pracuje trochę za biurkiem ale tez na wózku widłowym czyli ogólnie siedząca praca od jakiegoś czasu mam bule tylnych mięśni ud a także czasem przeszywający ból głowy z prawej strony coś w rodzaju przepływu prądu i wtedy czuję sie trochę słabiej ale mija po chwili

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci wykonanie odpowiednich badań i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!