Dlaczego mam bóle w okolicy wątroby?

Witam,od ponad roku mam bóle (uczucie zasysania?) W okolicy wątroby. Wyczowalne są też chyba dwie małe kuleczki zaraz pod końcem mostka. Dodatkowo od paru miesięcy doszły też bóle jelita. Około 4 lat temu miałem kolonoskopie, usunięty został jeden polip. Ok 2 lat temu gastroskopia (slady zagojonego zapalenia). W ostatnich miesiącach wykonane zostały : 3 x USG jamy brzusznej( wątroba itd w porządku,w jelicie dużo gazów), rentgen płuc/jamy brzusznej(ok), szczegółowe badanie krwi(ok). Prawie co dzień mam bóle.w tygodniu może jeden dzień spokoju. 10 stycznia mam mieć robione następna kolonoskopie i gastroskopie. Od 3tyg dieta bezglutenowa z minimalną poprawą. Częste uczucie zwężonego gardła. Czy możliwe jest że w przeciągu tych paru lat po pierwszym badaniu zrzera mnie rak? Pozdrawiam

Takie objawy raczej sugerują jakąś patologię w zakresie górnego odcinka przewodu pokarmowego (np. stan zapalny w zakresie żołądka i/lub dwunastnicy) niż patologię jelita grubego czy też wątroby. Raczej nie ma sugestii w przypadku wyników Pana badań oraz objawów mówiących o chorobie nowotworowej. Dopiero wynik badania gastroskopii i kolonoskopii zapewne jednoznacznie wyjaśnią przyczyny dolegliwości.