Dlaczego mam gorące policzki?

Witam mam problem z policzkami. Są ciągle gorące się nagrzewają, mocno palą nie można wytrzymać w cieplym. Mam mnostwo rozszerzonych naczyn. Jestem aktualnie po drugim alma harmony dye vl mocna mocą i nic się nie zmienia. Nie mam trądziku różowatego jest to sam mocny rumień i naczynka oraz wrażliwa buzia. Nie wiem co robić czy ten laser ma szansę pomoc? Ile koaguluja się naczynka po takim zabiegu i czy ten laser jest ok czy może coś innego będzie lepsze proszę o pomoc tracę nadzieję na normalne życie.

Dzień dobry, przy leczeniu rumienia oprócz wykonywania regularnych terapii gabinetowych, bardzo ważne jest stosowanie odpowiednich kosmetyków, łagodzących niepożądane objawy. Kremy powinny zawierać w swoim składzie substancje uszczelniające naczynia krwionośne - np. ruszczyk; wyciąg z kasztanowca; arniki górskiej; substancje łagodzące - np. woda termalna, alantoina, pantenol. Bardzo ważne, by kosmetyki zawierały również filtry przeciwsłoneczne. W składzie alkoholu i perfum należy unikać. W razie dalszych pytań, pozostaję do Pana dyspozycji.