Dlaczego mam niskie wartości pulsu?

Witam, od jakiegoś czasu mam rano niskie ciśnienie (ok. 95/70), nie mogę się dobudzić, ciągle jestem senna. Także puls, który zawsze był w okolicy 75-80 w spoczynku, teraz spadł do ok. 64 w spoczynku i ta różnica jest dla mnie odczuwalna, ponieważ czuję osłabienie. Ekg i echo serca w normie, to samo morfologia, tsh, cukier. Objawy zaczęły się ok. tydzień po szczepieniu i utrzymują się już ponad 3 miesiące. Przez ostatnie pół roku miałam też dużo stresów, czuję przewlekle napięcie w okolicy barków i obojczyków. Co może być przyczyną, czy warto jeszcze wykonać jakieś badania? Lekarz rodzinny zalecił zdrową dietę, odpowiednie nawodnienie i ruch, ale do tego staram stosować się od zawsze. Dziękuję

Proszę oznaczyć stężenia elektrolitów. Przedstawione wartości są prawidłowe, jeżeli jednak odczuwa Pani dolegliwości, można rozważyć zwiększenie spożycia sodu pod kontrolą poziomu tego pierwiastka w surowicy krwi.