Dlaczego mam podwyższony poziom limfocytów we krwi?

Dzień dobry, Mam podwyższony poziom limfocytów we krwi 45% przy normach 20 -40 oraz obniżony poziom płytek krwi 182 przy normie 186-353. Reszta wyników morfologii jest ok. Mam częste bóle głowy, dosyć częste krwotoki z nosa, ciągłe zmęczenie, brak sił. Czy powinnam się martwić?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Generalnie Pani wyniki są w granicach normy. Powinna Pani dalej poszukiwać przyczyn Pani dolegliwości. W tym celu najlepiej jest udać się po poradę do lekarza.