Dlaczego mam taki poziom limfocytów?

Witam, wykonałam morfologię z rozmazem, a także ob. Wszystkie wyniki są w normie natomiast poziom limfocytów wynosi 1,41 gdzie norma zaczyna się od 1,5. Czy jest się czym martwić? Co powinnam zrobić i o czym mogą świadczyć takie wyniki?

Proszę powtórzyć morfologię za ok. 2-3 tygodnie. Tak niewielkie odstępstwo od normy nie powinno wzbudzać niepokoju. Obniżone miano limfocytów jest charakterystyczne dla infekcji COVID-19, być może przechodziła Pani niedawno infekcję.