Dlaczego mam problem z jasnobrązowymi plamami na ciele?

Witam. Od wielu lat mam problem z jasnobrązowymi plamami na ciele. Początkowo miałem ich kilka na brzuchu. Poszedłem do dermatologa, który stwierdził, że jest to tylko nieszkodliwy grzybek, który sobie żyje skórze. Niestety przepisana przez niego maść nie przyniosła żadnych rezultatów. Plamy pozostawały i przez te lata pojawiło się w sumie parę nowych. Niestety od miesiąca pojawiło się kilkanaście nowych plam, a patrząc na to w jaki sposób wygląda to wszystko, to może i kilkadziesiąt. Obie ręce oraz okolice miednicy. Jedynie nogi jeszcze nie mają tych plam. Boję się, że mimo dalszej terapii maściami, będą pojawiały się kolejne plamy i w końcu nie będę w stanie pokazać się na mieście. Wizyta u dermatologa owszem, natomiast zadałem Państwu pytanie dlatego, że strasznie się boję, że to może być rak...

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jeśli byłoby podejrzenie przez dermatologa zmiany nowotworowej napewno lekarz pokierowałby na dalsze badania