Dlaczego mam problemy z wzwodem mając 18 lat?

Witam, mam 18 lat i od dwóch miesięcy mam taki problem, że podczas stosunku kończę bardzo szybko, a po wytrysku mqm problem z ponownym wzwodem. Moja dziewczyna jest bardzo zrozumiała i stara mi się pomóc . Uprawiamy sex bez zabezpieczeń dlatego że moja dziewczyna zażywa tabletki antykoncepcyjne. Wcześniej nie miałem takiego problemu, co mam zrobić aby to znikło?

2. Jest Pan w wieku, w którym potrzeby seksualne są bardzo duże. To NORMALNE, że stosunki są krótkie.
3. Czas pomiędzy stosunkami (od wytrysku do ponownej możliwości odbycia stosunku) jest sprawą indywidualną. Może trwać kilka minut, a może i kilka godzin.
4. Tabletki antykoncepcyjne są zabezpieczeniem przed nieplanowaną ciążą, ale może lepiej dla Pana psychiki byłoby założyć prezerwatywę? Czasem to pomaga na świadomość tego, że nie dojdzie do ciąży.
5. Proszę nie stawiać sobie tak wysokich wymagań. Proszę cieszyć się seksem. To nie zawody sportowe.
Pozdrawiam serdecznie!