Dlaczego mój penis jest bardziej wrażliwy?

Mam 31 lat, od jakiegoś czasu zauważam że penis jest dużo bardziej wrażliwy, czy to podczas masturbacji, czy stosunku. Wczesniej, przez kilka miesięcy nie miałem partnerki i dużo oraz długo się masturbowałem i chyba wtedy pojawił się problem. Nie wiem co robić, nowa partnerka jest ciaśniejsza dodatkowo i przy pierwszym stosunku doszedłem po kilku ruchach. Z poprzednią i wszystkimi wcześniej zawsze mogłem bardzo długo uprawiać seks bo bardziej musiałem się skupić żeby więcej czuć, a teraz się skupiam żeby nie czuć tyle, a i tak to nic nie daje

Nowa partnerka, nowe doznania, szybszy wzwód i wytrysk, z tego co pan pisze przedwczesny. Można stosować różnego rodzaju techniki opóźniające wytrysk. Jeżeli nie będzie poprawy to można zastosować maści i tabletki opóźniające wytrysk. W razie potrzeby zapraszam na konsultację. Pozdrawiam, KG. www.prepmed.pl