Ile razy mężczyzna może odbyć stosunek w ciagu dnia i ile powinien trwać przeciętny stosunek?

Moje pytania się nasuwają z powodu takiego, iż moja dziewczyna lubi uprawiać seks, lecz mój penis po 2-3 razach nie daje rady i opada na długi czas. Jak to można leczyć, jeżeli to nie jest normalne? Druga część pytania tyczy się tego iż po 2-5 minutach czuję że dochodzę, nie mogę już dalej i muszę się wstrzymywać przed erekcją - czy to może być skutek tego iż kiedyś się dużo masturbowałem? Seks uprawiamy od mniej więcej 6 miesięcy i mam to od dawna. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!
Czas stymulacji prącia potrzebny do osiągnięcia orgazmu jest zmienny osobniczo. Średnią normą ręcznej stymulacji jest ok. 5 min. W przypadku normalnych stosunków czas ten jest trudny do określenia ponieważ zależy od techniki i innych zmiennych warunków takich jak stan nawilżane partnerki.
Częsta masturbacja w wieku dojrzewania może skutkować różnorodnymi zaburzeniami w życiu dojrzałym. Może ona wiązać się z zaburzeniami wzwodu lub przedwczesnym wytryskiem.
W opisanej sytuacji częstość stosunków w czasie dnia (2-3 razy dziennie) może powodować ograniczenie możliwości seksualnych z powodu wycieńczenia, co przy takiej regularnej dziennej ilości może być to normalną reakcją organizmu. Jeśli chodzi o czas trwania stosunku, jest to zmienną kwestią, jednakże możliwe jest zastosowanie preparatów o działaniu opóźniającym wytrysk, pomocne mogą być również odpowiednie pozycje. Wszystko zależy od upodobań partnerów.
Być może redukcja dziennej liczby stosunków może poprawić ich jakość.

Redakcja abcZdrowie.pl