Dlaczego mam silne bóle brzucha poniżej pępka?

Mam problem. Mieszkam w Szwecji i nie udzielili mi tutaj pomocy w moim problemie. Mam silne bole brzucha od pępka w dół. Ból jest silny i podobny do skurczy brzucha przed porodem. Mam czasami gorączkę wieczorem ponad 38 stopni. Czuje jakbym miała gorączkę przez cały czas bo jest mi gorąco w organizmie jakby. Byłam ostatnio na pogotowiu ginekologicznym i zrobili mi USG które nie wykazało nic oprócz tego ze wszystko jakby jest zaciśnięte w środku. Brzuch mi spuchł jakbym była w ciąży ale robiłam test i nic nie wykazało poza tym ginekolog by widział coś na usg. Podejrzewał endometriozę ponieważ mam od początku silne bóle brzucha przy menstruacji czy również w czasie współżycia. Ale czy to nie jest coś innego? Spuchnięty brzuch i słychać często prace jelit... Czy może ktoś mi coś poradzić? Tutaj w Szwecji nie chcą zbytnio robić żadnych badań bo to kosztuje ich i tylko jak człowiek jest umierający to ostatecznie coś więcej patrzą... Mój brzucha jest non stop, nie przestaje bolec już około 3 tygodnie. W tamtym roku mialam chyba to samo i trwało to przez pół roku. Robili gastroskopię i tez nic nie pokazało.... na usg ginekologicznym w tamtym roku nic nie widzieli lub nie wiedzieli...

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.