Dlaczego mam silne bóle w krtani?

Dzień dobry w maju robiłam gastroskopie w wyniku wyszło mi część zastępująca i kolanko górne dwunastnicy prawidłowe. Opuszka dwunastnicy niezmieniona. Odźwiernik kształtny, drożny. Ściany żołądka podatne na rozdmuchiwanie. Część odźwiernik owa kształtna, błona śluzową minimalnie zmieniona zapalnie z obecnością pojedynczych, punkcików wybroczyn podsluzuwkowych. Okolica kąta, trzon i dno żołądka niezmienione. Okolica podwpustowa oglądana w inwersji prawidłową. Wpust ziejący, bez cech endoskopowych przepukliny rozwodu przełykowego, położony prawidlowy,. Linia z położona prawidłowo, niezmieniona. Przełyk bez zmian. Krtań bez zmian. Wniosek minimalne zmiany zapalne bez znaczenia klinicznego, ziejący, nieszczelny wpust będący przyczyna zarzucania tresci zoladkowej- przelykowej. Po tym wszystkim dostałam leki na dzień mesopral 40, prokit 3 razy dziennie i famogast 40 na noc. Niestety po wybraniu leków nie ma żadnej poprawy. Mam strasznie nasilone objawy refluksu boli mnie język jest biały cały, nie mogę jeść cale jedzenie mi mi cofa, przy tym wszystkim podrażnia mi gardło mam taki tępy ból w okolicach krtani, na języku z tylu mam takie pęcherzyki, flegma na tylnej ścianie gardła biała która się odrywa do tego ucisk na uszy. Byłam z tym problemem u dwóch laryngolog ów przebadana zostałam powiedzieli że to nie jest żaden problem laryngologiczny. Co dalej robić ? Proszę o pomoc nie mogę normalnie funkcjonować

Prawda niestety leży pośrodku ponieważ problem jest zarówno laryngologiczny jak i gastrologiczny.

jak już Pani zauważyła ma pani nasilone objawy refluksowe A to oznacza że problemy z krtanią mogą w tym przypadku występować.

jeśli leczenie które zostało zapisane nie przynosi poprawy A dodam że jest ono najczęściej skuteczne w takim zestawieniu to czasami trzeba wykonać leczenie zabiegowe, natomiast decyzję o takim leczeniu podejmuje gastrolog