Dlaczego mam strzykanie kręgosłupa?

Ratunku czy ktos moze mi pomóc ? Mam 23 lata, od Ponad 2 lat cierpie na "strzykanie w kregosłupie jakby jednej kosci ktora jest bardziej wysunieta i namacalna palcem, od ostatniego pół roku to juz jest gehenna - strzelaja mi coraz bardziej wszystkie stawy - nie moge dłuzej chodzic bo zaczyna mnie bolec ledzwie, jak sie wyprostuje to strzelaja mi nawet miesnie jakby przy mostku po prawej i po lewej stronie.. zrobilem badanie rezonansem magnetycznym wyszły przepukliny, dehydratacje krążków kyfoza, z uciskiem na worek oponowy. Od ponad 3 miesiecy pojawił sie "głupi mózg" tak to nazywam - nie umiem skupic sie na elementarnych najprostrzych czynnosciach takich nawet jak wysłowienie sie i dobranie słów w sposob ładny i odpowiedni, ciezko przychodzi mi myslenie - ogolnie czuje jakby moj mozg przestawał pracowac a egzystuje samymi oczami. Czesto miewam mrowienia pod pachami oraz na czubku nosa jakby chodziły po nim mrówki lub jakbym wszedł w pajęczyne. Pojawiły się też problemy z potencją - z miesiąca na miesiąc coraz większe. Cały jestem niestabilny i chrupie jakbym zaraz miał sie złamać. Dodam, ze cwicze, pływam - nic nie pomaga. Poranna sztywnosc nie przechodzi wraz z upływem dnia. Robiłem badania morfologie tsh ob - podstawowe - wszystko w normie. Ostatnimi czasy mam mroczki przed oczami - szczegolnie wieczorami, mam astme wiec nasilaja mi sie dusznosci, kreci mi sie w głowie, pocą mi się dłonie a twarz mam bladąi białą jak kartka papieru. Najchetniej bym ciagle cały czas leżał i odpoczywał jakbym wracał z kopalni po 12 godzinach pracy. Ze wzgledu na moj stan zdrowia jestem na zwolnieniu lekarskim. Nie mam depresji ani zadnych innych tego typu przypadłosci lecz biorę lek dulsevia90 mg. Ale moj stan jest optymistyczny i stabilny gdyby nie moje dolegliwosci... Mecze sie szybko, nie moge normalnie funkcjonowac a kregoslup z miesiaca na miesiac boli coraz bardziej. 10 lat przyjmowałem sterydy wziewne na astme w dawkach 250,500, nebbud, ventolin, seretide itd. Miałem tez 10 lat temu kleszcza. Zrobilem wiec badanie western blot w klasie IGG. Wszystko wyszlo w normie oprocz jednego " borrelia igg p41 b afzelii - 65,00 ( dodatni) . Nie wiem co mam robic , czuje sie jakbym miał w kazdej chwili umrzeć, nie umiem normalnei funkcjonować. Błagam niech ktoś mi pomoże co może mi dolegać...

Opisuje Pan bardzo wiele objawów. Postawienie diagnozy z poziomu portalu bez badania jest niemożliwe. Wskazana jest wizyta u lekarza POZ. Po badaniu neurologicznym zadecyduje on o konieczności skierowania Pana do neurologa.