Dlaczego mam świąd skóry po kąpieli?

Witam, jestem już 2 miesiące po porodzie. Podczas ciąży wykryto u mnie niedoczynność tarczycy. W 7 mc po kąpieli zaczęłam odczuwać swędzenie skóry. Nie ustalo do tej pory. Dodatkowo po jakiejkolwiek aktywności w momencie kiedy jestem spocona odczuwam identyczne swędzenie, szczególnie na nogach oraz na przedramionach. Nie mam żadnych zmian skórnych plam, krostek itp. Bardzo proszę o poradę.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl