Dlaczego mam wodniste krostki na skórze?

Mam 28 lat, zawsze miałam nienaganną cerę, a w ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo wyprysków. Zaczęło się podczas 3-miesięcznej podróży po Europie. Wypryski to głównie zaczerwienione krostki z płynem. Najwięcej wokół ust, w okolicy nosa i na czole. Jestem alergikiem, ale leki na alergię nie pomagają. Travocort aplikowany w niewielkiej ilości łagodzi na 1-2 dni, po czym wszystko wraca. Jestem aktualnie na urlopie bezpłatnym i nie mam możliwości wizyty u lekarza, dlatego będę ogromnie wdzięczna za każdą poradę.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl