Dlaczego mam te bóle jednej strony twarzy?

Witam od dłuższego czasu mam dolegliwości bólowe prawej strony twarzy.bol ciagly jakby zeby bolały i polik.zeby zdrowe oczy też z tk zatok wyszlo:Sluz w zatoce szczękowej lewej,zgrubienie śluzówki w prawej zat.szczekowej,lewej,komórkach sitowia.lewej zat.czolowej.kompleksy ujsciowo-przewodowe niedrożne.mislam rezonans głowy wszystko oki tylko w opisie masywne zmiany śluzówki w zatokach.czy te bóle mogą być od zatok?

Możliwe; Opisane zmiany zapalne i polipy w zatokach przynosowych d dłuższego czasu mam dolegliwości bólowe prawej strony twarzy.bol ciagly jakby zeby bolały i polik.zeby zdrowe oczy też z tk zatok wyszlo:Sluz w zatoce szczękowej lewej,zgrubienie śluzówki w prawej zat. szczekowej lewej, w komórkach sitowia.lewej zat. czolowej. kompleksy ujsciowo-przewodowe niedrożne.

MRI GŁOWY: rezonans głowy wszystko ok i tylko w opisie masywne zmiany śluzówki w zatokach .czy te bóle mogą być od zatok ??"

Trudno powiedzieć bez badania pacjenta..Opis to za mało Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. sam opis badania to za mało .. Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań; Jakie czynniki ryzyka? żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny jest też Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog