Dlaczego mam te bóle w dole brzucha?

Witam. Od dwóch dni odczuwam niewielki ból/dyskomfort w lewej, dolnej części brzucha. Nasila się przy chodzeniu. Ból ma charakter kujacy,ale tez mam takie uczucie jakbym miala cos ciezkiego w brzuchu. Dodam, że zaczęłam terapie hormonalna.10 dzień-Vines. Miesiąc temu miałam robione usg i z jajnikami było wszystko w porządku. Wypróżniam się normalnie. Nie widzę żadnych innych objawów. Proszę o konsultacje czym to może być spowodowane? Czy to może być coś groźnego?
MĘŻCZYZNA, 25 LAT 3 tygodnie temu

Posiadanie dzieci przy WZW

Dla kobiety w ciąży każdy problem zdrowotny może być niebezpieczny. A wirusowe zapalenie wątroby brzmi groźnie. Czy wobec tego kobieta z wzw może zajść w ciążę?

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam serdecznie,

tabletki Vines należą do dwuskładnikowej antykoncepcji doustnej. Rozpoczęcie ich przyjmowania może być związane z wystąpieniem działań niepożądanych, do których zaliczyć możemy dolegliwości bólowe podbrzusza. Jest to bardzo prawdopodobna przyczyna Pańskich dolegliwości.

Działanie niepożądane są najbardziej dokuczliwe w pierwszych miesiącach stosowania tabletek. Jeśli jednak ból będzie się nasilał lub zauważy Pani inne niepokojące objawy, to proszę skonsultować się z ginekologiem.

Odpowiedzi na podobne pytania umieszczamy poniżej:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/co-moze-oznaczac-ten-bol-podbrzusza-od-trzech-dni,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bole-podbrzusza-i-plamienia-przy-tabletkach-novynette,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bole-brzucha-i-duza-ilosc-wydzieliny-przy-tabletkach-teenia.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty