Dlaczego mam te szumy uszne podczas drzemek?

Witam, miewam czasami, szczególnie podczas drzemek w ciągu dnia dziwne obajwy podczas zasypiania. Zaczyna szumieć mi bardzo intensywnie w uszach, mam problemy z podniesieniem powiek, nieprzyjemne uczucie stresu i jakby dezorientacji. Do tego dochodzą wrażenia słuchowe, szepty, śpiew czy inne tego rodzaju. Zwykle udaje mi się wybudzić jednak wrażenie pozostawia niesmak i rezygnuje ze snu. Czy jest to naturalne? Jeżeli to istotne to choruje na nerwice. Dziękuję za odpowiedzi

Jakie ciśnienie, puls, leki ??? Czemu drzemki w dzień ?? Bezdechy??? Otyłosć ??? etc Trudno powiedzieć bez badania pacjenta..Opis to za mało Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog