Dlaczego mam zimne nogi i dłonie?

Witam. Chciałabym sie dowiedzieć dlaczego mam zimne nogi i dłonie? Robiłam badania, zalecili używanie preparatów. Ze to normalne. używałam tyle preparatów ze nic nie dało. Chciałabym sie dowiedzieć co moze byc tego przyczyna. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, przyczyn zaburzeń krążenia na poziomie naczyń włosowatych może być wiele, konieczna jest diagnostyka u reumatologa lub lekarza angiologów. Pozdrawiam