Dlaczego miał z tym problem?

Witam. Mój chłopak jest marynarzem z zawodu. W niedziele o 18 pojechał do pracy a we wtorek o godz. 9 rano był w domu z bukietem białych róż. Przede wszystkim był bardzo zestresowany i mieliśmy problem z seksem. Nigdy wcześniej nie było takiego problemu.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Problemy seksualne bywają bardzo różne. Niestety w swojej wypowiedzi nie opisałaś z jakim dokładnie problemem się zetkneliście.
W relacjach seksualnych stres jest często przyczyną wielu niepowodzeń i niezadowolenia. Myślę, że w tego typu sytuacjach warto najpierw rozwiązać przyczynę zdenerwowania partnera. Można spróbować porozmawiać na temat, co go zdenerwowało, a następnie dopiero przejść do ewentualnych zachowań seksualnych.

Serdecznie pozdrawiam