Dlaczego mięsień się różni po zerwaniu?

Witam mam takie małe pytanie bo zerwałem w tamtym roku miesien bicepsu tak zwany papa ale w tedy miałem ciężki okres w swoim życiu i olewalem to było mi wszystko obojętne ale teraz powoli zaczynam to odczuwać sam dyskomfort psychiceny zaczyna mnie meczyc chciałem zapytać czy po tak długim okresie czasu od zerwanie jest jeszcze jakaś nadzieja żeby mój bicepsu wyglądał normalnie jak drugi. Po za tym nie wiem dlaczego czego ale prawa strona mojego ciała jest chudsza od lewej nawet noga

Ludzie nie są symetryczni zawsze jedna strona jest rozwinięta bardziej czasem różnica może byś dość spora.
Jedyna szansa żeby biceps wyglądał jak drugi jest leczenie oeracyjne.
Pozdrawiam
dr n med Maciej Goch