Zapytaj lekarza

7 3 3 , 1 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego miewam tak różnorodne objawy?

Witam, Od prawie 3 lat cierpię na rożnego rodzaju objawy ze strony prawie każdego układu. Bezsenność, nudności, bóle stawów, prawe oko, które wydaje się być ciagle napuchniete. Badania krwi l, moczu są Ok, MRi głowy nic nie wykazało, ekg, echo serca z powodu boli w klatce tez nic. Nie mam siły już wstawać rano i walczyć z tym ciągłym bólem, chodzę od lekarza do lekarza i każdy ręce rozkłada. Mam ochotę ze sobą skończyć, nie mam sił na kolejne wizyty.....
KOBIETA, 36 LAT 3 miesiące temu

Najczęstsze błędy w odczycie poziomu cukru we krwi

Jeśli ma Pani wiele dolegliwości somatycznych, które nie są zdiagnozowane i cierpi Pani z tego powodu, to najwłaściwsze byłoby obecnie rozważenie leczenia przeciwdepresyjnego, żeby wesprzeć psychikę. Bóle stawów mogą świadczyć o klującej się chorobie reumatycznej. W przypadku takich chorób rozpoznanie stawia się zwykle dopiero po kilku latach, z uwagi na to, że na początku wyniki są ujemne. Za jakiś czas znajdzie się rozwiązanie problemów somatycznych, trzeba doczekać.

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetolog. Pracuje w Centrum Badań Klinicznych PI-House w Gdańsku i Spółdzielni Lekarskiej w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy