Co oznaczają takie objawy u 24-latka?

Witam mam 23 lata od stycznia 2021 roku jest źle Ponieważ nie wiem co się ze mną dzieje mam dosyć Od stycznia 2021 roku mam takie objawy jak Rzadko Kołatanie serca Duszności Drżenie rąk Brak sił w rękach Często Zawroty głowy Brak sił w nogach Mrowienie, drętwienie ciała od stóp do głowy przez kilka sekund Uczucie pełna z tyłu głowy I muszę brać głębokie oddechy czasami Zawsze co dziennie Osłabienie Brak koncentracji Nic mi się nie chce nigdy tak nie było Szybko spożywam pokarmy Bladość skóry Podkrążone oczy Czuje że zaraz starcie przytomność A nie straciłem jeszcze nigdy I nie pisał bym o pomoc Ale byłem w szpitalu kilka razy i nic Prywatnie leczony EKG kilka razy norma Echo serca norma Holter 24 h norma RTG klatki piersiowej norma RTG kręgosłupa norma RTG kregow szyjnych norma Rezonans magnetyczny głowy norma, wyszło tylko anomalia żylna prawego płata czołowego ale było powiedziane że nie zagraża ani nic przez doktora swojego i neurochirurga Mocz norma Krew norma Tylko d-dimery trochę podwyższone norma 200 mam do 400 ale to może przez papierosy I erytrocyty raz w normie raz niskie Ale nic nie stwierdzono miałem badaną krew z 15 razy I tarczyca w normie Co to może być każdy rozkłada ręce ?

Witam! Z prawidłowych wyników badań laboratoryjnych i konsultacji specjalistycznych należy się tylko cieszyć, ba nie jest aż tak źle. Należy rozważyć jako przyczynę problemy emocjonalne. Nerwica może imitować objawy wszelkich istniejących chorób somatycznych. Niejednokrotnie różnicowanie nastręcza kłopotów nawet specjalistom i dokonujemy tego drogą eliminacji. Najlepiej zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego - dysponują odpowiednimi zespołami diagnostyczno-leczniczymi i sobie poradzą. Określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i inne. W zależności od uzyskanych wyników zaproponują odpowiednie postępowanie lecznicze. Zazwyczaj jest to odpowiednio dobrana psychoterapia, często ze wsparciem lekami przeciwlękowymi. Jeżeli z powodu pandemii pojawią się problemy z terminem przyjęcia, to zawsze można skorzystać z usługi komercyjnej. Kolejne nieudane próby leczenia jak chorobę somatyczną mogą jedynie pogłębić i utrwalić problem. Powodzenia W. Łuczkowski.