Dlaczego moczę się w nocy?

Mam 29 lat, w ciągu ostatniego miesiąca zdarzyło mi się dwukrotnie zmoczyć w nocy. Nigdy wcześniej nie miałem takich problemów, nawet w dzieciństwie. Lekarz urolog zlecił badania: moczu, morfologię i USG układu moczowego - wszystko w normie, także wykluczono podłoże fizjologiczne. Dodam że w obu przypadkach śniło mi się że korzystam z toalety. Nie mam problemów psychicznych ani nadmiernego stresu. Co mogę zrobić żeby sytuacja się nie powtarzała? Boje się położyć spać.

Dzień dobry. Tak samo, jak w obszarze medycyny potrzebował Pan diagnostyki i wyeliminowania przyczyn powstałej trudności, tak też konieczna jest diagnostyka psychologiczna, aby stwierdzić czy podłoże tych zachowań jest umiejscowione w trudnościach z obszaru funkcjonowania psychologicznego. Proszę skorzystać z konsultacji u odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/