Dlaczego mój chłopak nie chce uprawiać seksu?

Dlaczego mój chłopak nie chce uprawiać seksu? Jesteśmy razem od ponad pół roku, zaczelismy współżyć po 3 miesiącach związku. Był to dla nas obu pierwszy raz. Poczatkowo wszystko było w porządku, zaczynalismy rozwijać zycie seksualne. Nigdy nie było idealnie(brak orgazmu) Ale ja starałam się coś poprawić. W końcu za jakimś 7 razem on powiedział że seks nie daje mu 100% przyjemności. Tylko zamiast próbowac to on sie poddał? Od tego czasu ( miesiac) nie uprawialismy seksu. Jakon sobie to wyobraża?

Witam,

Na podstawie informacji, które podałaś trudno powiedzieć dlaczego Twój chłopak nie chce uprawiać seksu. Przede wszystkim pytanie do niego- co dało by mu 100 % przyjemności w seksie? Tylko szczera rozmowa na temat jego oczekiwać, potrzeb i fantazji pozwoli Ci znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytania. To o co warto zapytać to przede wszystkim jakie ma dotychczasowe doświadczenia w seksie realnym i wirtualnym. Czasami mężczyźni po obejrzeniu filmów pornograficznych maja spaczony obraz seksu i w związku z tym nierealne oczekiwania i nadzieje. Kolejne pytanie to kto, lub co szczególnie go podnieca? Być może jest to jakaś specyficzna rzecz, sytuacja, cz sposób uprawiania seksu, którego nie może odtworzyć z Tobą. Jest również niewielki procent szans, że pociągają go faceci, a np. nie akceptuje tego w sobie i ma to wyparte. Jednym słowem powodów może być wiele Na pewno nie warto zakładać niczego z góry tylko szczerze rozmawiać.

Pozdrawiam,
Agnieszka Chochoł