Dlaczego moja erekcja tak krótko trwa?

Witam, mam 36 lat, erekcje również, lecz niestety bardzo szybko przemija (od 5-10 min). Czasem podczas stosunku czuje lekkie pieczenie pod brzuchem innym razem odczuwam delikatny ból jąder. Co może być przyczyną takiego stanu ewentualnie, do jakiego specjalisty się udać bądź co dodać do diety?
36 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Ból jest zawsze objawem negatywnym wymagającym konsultacji z lekarzem. Objawy ze strony układu moczowo-płciowego wymają wizyty u urologa, który po badaniu ustali przyczynę dolegliwości i zleci odpowiednie leczenie.
Ból i pieczenie są najczęstszym objawem miejscowego stanu zapalnego

Pozdrawiam