Jak radzić sobie z tymi zaburzeniami erekcji?

Witam mam problem z erekcja od kilku dni, nie mogę uprawiać sex chociaż bardzo chce, nie mam pełnej erekcji, jądro prawe zmienia pozycję jest bliżej prącia, i mam w nim takie ukucia dziwne, oprócz tego mam wezidelko zerwane, ale kiedyś już tak miałem i erekcja mimo wszystko była, dodam że wcześniej dużo razy w ciągu dnia uprawiałem sex, nie wiem co robić bo mam od 4 dni z tym problem.. Nie chce żeby przez to mój związek się zniszczył, nie wiem co robić
MĘŻCZYZNA, 31 LAT 2 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

najrozsądniej byłoby udać się do urologa. Lekarz posiadający tę specjalizację zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób układu moczowo-płciowego i z pewnością pomoże Panu znaleźć przyczynę opisanych dolegliwości.

Ból jądra może świadczyć o zapaleniu jądra lub najądrza, zapaleniu układu moczowego, uszkodzeniu jądra, zapaleniu prostaty, wodniaku jądra oraz wielu innych schorzeniach. Proszę więc nie zwlekać i udać się do specjalisty, który zapewni Panu niezbędną pomoc.

Więcej informacji na temat problemów z erekcją znajdzie Pan w jednym z naszych artykułów, który dostępny jest pod poniższym adresem: https://portal.abczdrowie.pl/zaburzenia-erekcji. Przydatny może okazać się również test. Znajdzie go Pan pod linkiem: https://portal.abczdrowie.pl/problemy-z-erekcja-test.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty