Dlaczego moja miesiączka się przedłuża po Kontracept?

Witam. Lekarz przepisal mi tabletki kontracept ponieważ po innych bolaly mnie lydki. Jednak niepokoi mnie to ze mam przedluzajaca sie miesiaczke. Mam.wrazenie jakby sie nie konczyla. Czy to moze wynik byc za niskich dla mnie hormonow lub skutki uboczne? Jesli tak jest ze jest za niska dawka czy takie tabletki sa skutezne? Ich dzialanie nie jest obnizone? Dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka hormonalna proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa