Dlaczego moja waga tak szybko spadła?

Chciałabym zapytać czy to normalne że schudłam przez 4 miesiące 8kg będąc na diecie lekkostrawnej?Dodam że dietę zalecił mi mój gastrologa ze względu na dolegliwosci:nudności, bóle całego nadbrzusze, zaparcia. TK, usg, enzymy trzustkowa i wątrobowe, bilurbine, glukoza i jeszcze inne badania z krwi są dobre. Gastroskopi a wykazała gastropatie rumieniowa, intensywnie przekrwiona śluzówkę zoladka i obecność żółci w żołądku jak również przepukinevrozworu przełykowego przepony. Leki nie pomagają. Dotąd jadłam wszystko.Mam też stwierdzony Ibs. Czy to normalne że tak schudłam czy może mam raka a badania tego nie wykazały? Bardzo proszę o szybką odpowiedź bo bardzo się martwię. Żyje w ciągłym stresie.

Konieczne omówienie z Gastrologiem Internistą

BADANIE MRI / CD/ DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ, do omówienia na konsultacji z Neurologiem !! !

WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki ; Ważna pełna historia choroby i historia leczenia ; Podstawowe badania laboratoryjne krwi, żelazo, ferrytyna, TSH , EKG i inne

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; zbadanie, ocena wyników; ; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ?Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog