Dlaczego moje serce tak nierówno bije?

Witam mam pytanie bo trwa to już dosyć długo mianowicie w 2012roku przy mojej fizycznej pracy zaczęło się od szybkiego bicia serca myślałam że to normalne kardiolog po badaniach nic nie wykrył zmieniłam pracę znowu powtórka szybkie uderzenie serca podczas snu jakby miało wyskoczyć poza jak dla mnie to te serce się trzęsie ucisk słabo mi wtedy jest i mam wrażenie jakbym się przesuwała mimo że siedzę ponownie miałam badania EKG itd nic niewykryli dodam że siostra ma problemy z sercem po tacie a tata zmarł na zawał bo już było za późno czy to może być rodzinne dodam że mam to od kilku lat zawsze po wysiłku chociaż czasem i bez kiedy śpię też mi te serce się trzęsie co to może być bo lekarze mowiá że to nie arythmia więc prosiłabym o jakás podpowiedź

Witam.Należłoby zrobić badanie holterowskie,żeby zobaczyć jaki jest rytm,kiedy Pani czuje te zaburzenia.Nie precyzuje Pani kiedy sa te dolegliwości.Pisze Pani jak śpię,ale czy to znaczy,że czuje to Pani przez sen,czy oznacza po przebudzeniu?To różnica.