Dlaczego moje zęby są w bardzo słabej kondycji?

Witam, chciałabym zapytać jak to jest z zębami? Chodzę do dentysty regularnie, od kilku miesięcy jestem tam 4 razy w miesiącu a moje zęby ciągle nie są wyleczone, leczę je ale przy okazji nagle.cos się zadzieje z innym, np robiłam 6 po jednej stronie a po 2 stronie mi pękła.. ciągle odczuwam ze coś nie tak, nie jest to bol a ucisk w jakimś zębie, bardziej oznaka że coś się znowu dzieje, o zęby staram się dbać, czy jest to genetyczne? Szczerze już mam.dosc tego chodzenia po dentystach ciągle I wydawania tyłu pieniędzy ale jak myślę że już jest ok i mój dentysta też twierdził że jest ok i wizyta za rok to nagle pękł..
KOBIETA, 25 LAT 10 miesięcy temu

Zęby dobrze leczone nie pękają. Wszystko zależy od rodzaju odbudowy, jeżeli brakuje dużo zęba to powinna być odbudowa patetyczna, to samo dotyczy zębów leczonych kanałowo. Trzeba wykonać RTG i dokładnie ocenić stan jamy ustnej.