Dlaczego nadal bolą stawy przy RZS?

Witam. nazywam się Grzegorz.Mam lat 33.Od dawna umieram się z chorobą.,aż w końcu poszedłem do Pani reumatoidalne.Odpowiedziałem jej całą chorobę. Stwierdziła, że mam reumatyczne zapalenie stawów,badała mi stawy i widziała,że jest zapalenie.leki nie pomagają,nadal bolą mnie kości, a także boli z lewej strony klatki piersiowej. Jak się położe albo siedzę to czuje szybkie bicie z lewej strony , takie mocniejsze.. Boli mnie to już rok nawet.. To czyli to mogą być nerwowość od chorych stawów...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza reumatologa w celu określenia odpowiedniego dalszego postępowania