Dlaczego następstwem leczenia jest ból jąder?

Mam 31 lat i mam taki problem. Kilka tygodni temu pojawiła się małą czerwoną plamkę na żołędziu. Po paru dniach zniknęła, następnie zaczęły mnie boleć jądra i były też zaczerwienione. Poszedłem do lekarza, stwierdził zapalenie, dał antybiotyki. Powiem, że po 2 tyg. jakby przeszło, ale teraz mam jakby lekki ból w jadrach i pieczenie oraz czerwone kropki na żołędziu i bez przerwy mokro w majtkach, jakaś wydzielina. Kiedy się onanizowałem to na drugi dzień jest ten ból większy, piecze i boli jak ściągam skórkę. Proszę o jakąś radę. Mam też dziwne uczucie w gardle, jakby coś w nim stało.

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Niestety nie opisał Pan w wywiadzie, czy występowały przygodne kontakty seksualne przed wystąpieniem objawów.
Opisane dolegliwości mogą sugerować zapalenie cewki moczowej i najądrzy z powodu zakażenia rzeżączkowego lub chlamydiowego.
Aby potwierdzić taką przyczynę konieczne jest badanie dermatologiczne i ewentualnie posiew moczu lub nasienia. Po ustaleniu przyczyny będzie możliwe wdrożenie odpowiedniego leczenia.
Dolegliwości ze strony gardła mogą mieć taką samą przyczynę jeśli odbywały się stosunki oralne z Panem jako stroną aktywną.
Proponuję skonsultować problem z dermatologiem lub urologiem.