Dlaczego nie mam miesiączek i dni płodnych?

Witam, mam 25lat i nie mam dni płodnych. Chciałam zapytać jaka jest tego przyczyna? 4lata temu urodziłam córkę i po roku czasu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, brałam je dwa lata i było wszystko ok Miesiączkę miałam co miesiąc regularnie. W kwietniu przestałam brać tabletki. Kwiecień koniec tabletek maj okres czerwiec i lipiec nie miałam okresu w sierpniu zrobiłam zastrzyk i we wrześniu miałam okres październik okres (w 21dniu zrobiłam badania krwi i wyszło w nich, że nie mam dni płodnych), listopad nic, grudzień okres, styczeń okres. Okresy były maksymalnie 3 dni i bardzo słabe. Proszę o odpowiedź i jakąś radę co dalej z tym mam zrobić, bo chce mieć drugie dziecko? Pozdrawiam
25 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Niestety w ramach porady internetowej nie mamy możliwości konkretnie odpowiedzieć na Pani pytanie. Wśród przyczyn, które mogą powodować brak owulacji znajdują się schorzenia ginekologiczne, zaburzenia hormonalne czy choroby układowe. Powinna skonsultować się Pani ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci liczne badania dodatkowe, które następnie oceni i ewentualnie rozpocznie właściwe leczenie.