Dlaczego nie mogę długo stać w jednym miejscu?
Ostatnim czasem zauważyłam, że nie dam rady długo stać w jednym miejscu, przestępuje z nogi na nogę. Co chwilę muszę przejść się lub usiąść. Czuję jakby nogi mi drętwiały, korciły, nie są to tzw. mrówki. Czym może to być wywołane?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Może to być objawem m.in niedokrwistości czy zaburzeń w krążeniu obwodowym np żylaków.
Pozdrawiam