Zdrętwiałe nogi, potliwość i osłabienie

Dzien dobry ,zaczely mnie moze nie bolec ale kluc drgac miesnie nog szczegolnie lydki oraz uda . Jak wstaje rano z lozka czuje ze mam zdretwiale nogi. Do tego poce sie i jestem lekko oslabiony. twa to juz z dwa tygodnie jaka moze byc przyczyna?

Lek. Katarzyna Szymczak

Pana obajwy mogą mieć wiele przyczyn, m.in. niedobór potasu lub magnezu, niedokrwistość, zaburzenia w obwodowym krążeniu tetniczym lub żylnym, radziłabym udac się do lekarza, który po badaniu pokieruje Pana na dalszą diagnostykę.
Pozdrawiam