Dlaczego nie mogę gryźć twardych pokarmów?

Dzień dobry. Mam problem z bolącym zębem przy gryzieniu twardych rzeczy. Pani wykonała na miejscu zdjęcie pantomograficzne i stwierdziła, że nie nic z zębami się nie dzieje. Jaka może być tego przyczyna? Dodam, iż mam problem z nadwrażliwością zębów.
KOBIETA, 28 LAT 7 miesięcy temu

Zdjęcie które zostało wykonane jest podstawowym badaniem, aby dokładnie ocenić tkanki zęba i kości w 3D należy wykonać tomografię komputerową. Może wypełnieni w tym zębie jest za głęboko i ząb wymaga leczenie endoodntycznego, zdalnie nie da się ocenić ale na pewno trzeba poszerzyć diagnostykę.