Dlaczego miewam te bóle zęba?

Witam, od jakiegoś czasu zauważyłam, że jeśli skaczę podczas ćwiczeń lub przypadkiem uderzę się lekko w głowę, ale tylko z prawej strony, to ząb po lewej u góry (piątka) boli, ale na codzień nie czuję żadnego bólu, tylko właśnie w takich momentach. Czy przyczyną bólu może być coś innego niż problem z zębem? Stomatolog usłyszał to co tu napisałam i nie zajął się tą sprawą tylko usunął ubytek i zaplombował tego zęba.
KOBIETA, 25 LAT około miesiąca temu

Trzeba sprawdzić na tomografii komputerowej w 3D. Może wypełnieni jest za blisko miazgi zęba czyli unerwionej tkanki. Może jest jakiś pęcherzyk powietrza uwięziony pod wypełnieniem i dlatego przy gwałtownych ruchach jest to odczuwalne.