Dlaczego nie mogę utrzymać ciąży mając 25 lat?

Dzień dobry. Przeszłam 3 poronienia. Trzecie poronienie było w czerwcu 2015roku w 14 tygodniu ciąży. Od tej pory nie umiem zajść w ciąże. Staramy się z mężem od 2 lat (może trochę więcej). Mam problem z hormonami, jestem w trakcie oczekiwania na wyniki. Miesiączkuje nieregularnie między 28-38dni. Trwa u mnie mniej więcej 3-4 dni. w tym tylko drugi dzień miesiączki ma mocniejsze krwawienie bez skrzepów resztę dni miesiączki to same plamienia lub brudzenia brązowe praktycznie. Mam mały problem. Mój mózg, organizm reaguje tak, że w momencie kiedy lekarz mnie poinformuję o jakieś chorobie to dopiero wtedy widzę zmiany i mam objawy przypisane do choroby. Póki nic nie wiem jest wszystko w porządku nic się ze mną nie dzieję. I moje pytanie brzmi czy jest możliwość w moim przypadku taka, że dopóki ginekolog nie uświadomi mnie o mojej ciąży nie będę miała żadnych objawów mówiących o tym, że jestem w ciąży i normalnie będę miała comiesięczne krwawienia, a gdy już ginekolog poinformuje mnie o ciąży lub pokaże mi monitor podczas wykonywania USG dopochwowo, że zacznę zauważać objawy ciążowe oraz zaniknie mi miesiączka do daty porodu? Mężatka od 2 lat

Dzień dobry, proszę poczekać do wyników badań hormonalnych, być może uda ustalić się przyczynę wcześniejszych poronień. Jeżeli chodzi o Pani drugie pytanie, to brak objawów jest jak najbardziej możliwy, jednak miesiączka nie powinna występować niezależnie od tego, czy zdaje sobie Pani sprawę z tego, czy jest w ciąży czy nie.