Plamienia po okresie a natrętne myśli o nieprawdopodobnej ciąży

Dzień dobry, mam pytanie. Ostatni okres dostałam 21 stycznia. Wczoraj dostałam brudzenie. Nie ma krwawienia tylko lekkie brudzenie, ono zanika w nocy. Po nocy nie ma nic. Nigdy nie współżyłam z chłopakiem. Boję się, że to ciąża, ale to przecież nie możliwe. Ostatnio byłam na wyjeździe. Byli tam chłopcy. Czy jest możliwe, że ktoś zgwałcił mnie przez sen. Bardzo mnie to niepokoi. Mam normalne bóle w podbrzuszu.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane plamienie bez wątpienia nie jest wynikiem ciąży. Tym nie powinna się Pani zatem niepokoić. Może być to natomiast objaw rozpoczynającej się miesiączki. Gdyby jednak miesiączka nie wystąpiła, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.