Dlaczego nie odczuwam orgazmu podczas współżycia?

Witam mam pytanie jak uprawiam Sex z moim chłopakiem nie odczuwam orgazmu jaka może być tego przyczyna czy coś ze mną jest nie tak ?

Dzień dobry!

Przyczyn może być bardzo wiele. Nie podaje Pani żadnych dodatkowych informacji, na podstawie których możliwe byłoby sugerować kierunki refleksji w Pani sytuacji. Zachęcam do lektury licznych artykułów dot. braku orgazmu u kobiet - lub wizyty u seksuologa.

Pozdrawiam!