Zapytaj lekarza

1 , 0 2 9 , 6 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego nie udało się urodzić naturalnie?

Dzień dobry moje pytanie jest następujące dlaczego mimo indukcji porodu (3dni) poród nie udało się zakończyć siłami natury ?! Wieczór godz 22 wizyta planowana u gin prowadzącego ciążę (ordynator )ciaza prawidłowa matka zdrowa dziecko też ok 39tydzień ciazy , jednak po zrobieniu Usg nakazał jechać pilnie do szpitala z powodu wód plodowych na granicy normy . W szpitalu ktg po czym położna mówi Pani do rana urodzi ... mówię oo super ale tak bez bólu. . (Nic nie czulam). Rano lewatywa i znów słowa do wieczora Pani urodzi cały dzień starań lekkie bóle próbowałam oddychać żeby pomóc dziecku wyjść na świat . Wieczorem balonik i chodzenie żeby rozwarcie wkoncu się zrobiło obecnie było 3cm nadal nic . Po wyjęciu balonika przez lekarza 3,5cm i odszedł czop.. Ale nadal nic kolejnego dnia kroplowka z oxytocyna i też nic nie pomogło żadne ćwiczenia na piłce nic zupełnie . Wkońcu decyzja o CC . Czy ktos mi odpowie jakie badania zrobićalby wkoncu Poznać przyczynę tego,ze nie udało się urodzić naturalnie dlaczego mimo prób macica nie chciała się otworzyć !! ??? Pomocy
KOBIETA, 25 LAT 2 miesiące temu

Główne założenia Stowarzyszenia Aktywnie Przeciwko Depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jakie są najważniejsze założenia Stowarzyszenia Aktywnie Przeciwko Depresji.

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

U wielu kobiet nie ma postępu porodu i konieczne jest wykonanie cc. Trudno odpowiedzieć na Pani pytanie bez badania. Jedną z przyczyn mogły być wymiary miednicy.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy