Dlaczego niemowlę ma zatkany nos?

Moja córka ma 6 tygodni i od urodzenia borykamy się z wiecznie zatkanym noskiem. Próbowałam już chyba wszystkiego, sól morska, krople, codziennie po kilka razy aspirator a sytuacja się nie poprawia. Czy da się to jakoś wyleczyć na dobre? Problem jest wyjątkowo uciążliwy bo córka przez to męczy się przy jedzeniu

Być może córka nie ma kataru, tylko mleko ulewa jej się do noska, z czego wynikają objawy. Proszę spróbować podkładać jej w łóżeczku poduszkę typu klin pod głowę oraz czekać po jedzeniu , aż jej się odbije. Bez badania nie mogę wykluczyć innych przyczyn.