Dlaczego miesięczne dziecko ciężko oddycha?

Mój miesięczny syn ciezkonoddych tzn słychać jakby miał zatkany nos albo katar Ale mam elektryczny odsysacz i nawet po użyciu wody morskiej nic nie wychodzi z nosa.w nocy oddycha raz normalnie A raz jak się wierci to wyjdę głośne dźwięki jakby charczal ..do tego dochodzi nie ulewanie oraz wiercenie się w nocy.czy to może być refleks?

Przyczyna może być ulewanie mleka podczas leżenia. Warto stosować wyższe ułożenie w łóżeczku- poduszkę typu klin, nosić dziecko po karmieniu , aż do obicia. W razie braku poprawy, jakichkolwiek niepokojących objawów należy udać się do pediatry.